Svadba – Váš Deň ,,D“


Stále nie ste rozhodnutí ako by mala vyzerať Vaša svadba? Tu je zopár tipov, ktoré Vám pomôžu pri rozhodovaní:

1. OBRAD

Ste za tradičný priebeh v kostole, prípadne na úrade,
alebo by ste boli radšej keby sa táto krásna udalosť odohrávala pod holým nebom?
Ak sa rozhodnete pre druhú možnosť, tak Vám celý obrad ozvučím a do toho pridám príjemnú hudbu napr. od Michaela Bublé, Louisa Amstronga, Alicie Keys.

2. PRIVÍTANIE/PRÍHOVORY

Moderujem v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku. Ak máte hostí zo zahraničia nebude to žiadny problém.
Každý jeden vstup, príhovor, alebo oznam hosťom je distingvovaný a zrozumiteľný. Aby Vaši hostia vedeli čo bude nasledovať a na čo sa môžu tešiť.
Od DJa sa dozvedia všetko dôležité na čom Vám počas Vášho slávnostného večera záleží.

3. PRVÝ TANEC

Jednou z najdôležitejších častí Vášho svadobného dňa je určite mladomanželský tanec.
Pieseň, ktorú si zvolíte by sa Vám mala nielen páčiť, ale možno by mala vyvolávať aj určité spomienky na niečo krásne, čo ste spolu prežili.
Na type tanca a skladby vôbec nezáleží, pretože táto chvíľa patrí jedine Vám.

4. KRÁJANIE SVADOBNEJ TORTY

Čo vlastne symbolizuje krájanie torty?  Táto tradícia sa preniesla z dávnej minulosti a znamená čosi ako radikálny rez za svojim doterajším životom a sladký život po boku milovanej osoby. Akú skladbu si vybrať na tento  tradičný svadobný akt? Väčšinou sú to skladby so slovkom Sugar vo svojom názve.
Čiže interpreti ako Maroon 5, Robin Schultz, Archies, alebo D´Angelo.

5. ČEPČENIE NEVESTY

Vienok sňať či hlávku sťať ?  V súčasnosti nevesty mnohokrát namiesto vienka, či party, používajú na sňatie z hlavy závoj, ktorý sa následne vymení za čepiec. Na niektorých svadbách sa o čepčenie starajú staršie ženy z rodiny, ktoré sú už vydaté, medzi nimi najčastejšie krstná mama nevesty a ženícha. Čoraz častejšie je však čepčenie zabezpečené folklórnym súborom, kedy celý obrad čepčenia vrátane príslušného oblečenia zabezpečí daná skupina. V prípade, že nemáte k dispozícii starejšieho, pri čepčení môžem pomôcť v spolupráci s čepčiacimi ženami.

6. TANEČNÁ ZÁBAVA

Akú hudbu zvoliť na tú najlepšiu zábavu, tak aby sa zabávali všetci hostia. Asi sa všetci zhodneme na tom, že oldies hity nepokazia určite nič.
Takisto české a slovenské skladby, ktoré poznajú takmer všetci navodia tú správnu atmosféru.  A to piesne ako „Jede Jede Mašinka“, „Sladké mámení“ či „Lady Karneval“ vôbec nemusia zaznieť. Môj archív je skutočne pestrý, vyberať si bude ozaj z čoho.

7. MLADOMANŽELSKÝ KVÍZ

Veľmi obľúbená časť svadobného večera, ktorá sa čoraz viac teší väčšej popularite nielen medzi mladomanželmi, ale aj medzi svadobnými hosťami. Prvý reálny test svadobného páru, kde navzájom zistia ako dobre sa poznajú. Na ich odpovede sú veľmi zvedaví všetci svadobní hostia.
Kvízové otázky mám pripravené v slovenskom aj anglickom jazyku.